مشاوره تخصصی

چاپ و بسته‌بندی

دهرنگ چاپ تهران

مرحله اول : ارزیابی محصول و اهداف کارفرما

ایده و پروسه بسته بندی برای هر محصول با توجه به نوع آن محصول، محل فروش ، شیوه حمل، رده سنی محاطبان و بستر فرهنگی و جفرافیایی بازار هدف می تواند متفاوت باشد. دهرنگ چاپ با استفاده از 25 سال تجربه چاپ و همکاری با بیش از 100 برند معتبر می‌تواند شما را در انتخاب بسته بندی مناسب،گرماژ، رنگ بندی و انتخاب استراتژی بهینه یاری کند.

مرحله دوم : انتخاب ساختار مناسب بسته‌بندی

پیشنهاد طراحی بهینه ساختار بسته بندی براساس تجهیزات خط تولید کارفرما، شرایط نگهداری، حمل و نقل، بازاریابی و استفاده مشتری نهایی از محصول است. سفارش رول و دوخت در خط تولید کارفرما و یا سفارش پاکت آمده ، نوع لایه بندی پاکت، استفاده از چاپ پنجره دار و یا استفاده از هلوگرام از جمله مواردی است که در مرحله دوم می‌بایست تصمیم گیری شود.

مرحله سوم : ابعاد، متریال ، تیراژ

انتخاب بهترین و مقرون به صرفه ترین مواد اولیه مورد نیاز جهت تولید بسته بندی از قبیل : گرماژ بهینه بسته بندی ، طرح ، رنگ، نوع بسته بندی ، شکل هندسی از مواردی است که شرکت دهرنگ چاپ با دراختیار داشتن داده های گذشته می‌تواند شما را در تصمیم گیری راهنمایی کند.

مرحله چهارم : مشاوره طراحی و چاپ

در مرحله نهایی، طراحی و مدل سازی محصول بر اساس سلیقه مشتری با نرم افزارهای روز دنیا انجام می‌ پذیرد و رنگ بندی نهایی محصول و چاپ انتخاب می گردد.سپس با چاپ آزمایشی، رنگ نهایی تا تایید نهایی کارفرما بهینه سازی می گردند. شرکت دهرنگ چاپ این امکان را برای کارفرمایان فراهم می دارد تا با چاپ و دوخت آزمایشی ، چند نمونه از پاکت نهایی را به صورت آماده جهت بررسی نهایی در اختیار کارفرما قرار دهد.

جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات تماس

خدمات تخصصی دهرنگ چاپ

چاپ 8 رنگ فلکسو چند لایه، چاپ هلوگرافیک و رنگین‌ کمانی

چاپ انواع متالایز پنجره دار، متالایز مات و براق ، متالایز موضعی و هلوگرافیک

انواع لمینت مات و براق، لمینت موضعی، لمینت چند لایه

انواع دوخت پاکت، دوخت دو طرفه و چهارطرفه، دوخت پاکت زیپ‌کیپ دار